نمونه تبلیغ فروش گل و گیاه

خلاصه
1400/05/17

نمونه تبلیغ فروش گل و گیاه بیش از ده تبلیغ آماده خرید و فروش گل و گیاه با معرفی چندین سایت رایگان تخصصی تبلیغات گل و گیاهنمونه تبلیغ فروش گل و گیاه

شغل خرید و فروش گل و گیاه یکی از شغل هایی است که امروزه در سطح بازارها شهرها و استانها به وجود آمده است. اگر می‌خواهید درآمد بالایی را از فروش گل و گیاه داشته باشید باید بتوانید شغل خود را هرچه بیشتر معرفی کنید که تبلیغات و شغل خود را بهتر معرفی کنید باعث می شود تا فروش بالایی داشته باشید و در نهایت درآمد شما افزایش یابد پس از تبلیغ کردن دریغ نکنید.

از آنجا که گل و گیاه فروشی ها یا فروشندگان گل و فروشندگان گیاهان زینتی و آپارتمانی نیاز به تبلیغات دارند ما در اینجا می خواهیم به شما ده  نمونه تبلیغ را جهت گل و گیاه فروشی به شما معرفی کنیم و در پایان این مقاله ۱۰ سایت رایگان را جهت ثبت آگهی گل و گیاه را به شما معرفی کنیم.

از نمونه تبلیغات زیر که تبلیغ خرید و فروش گل و گیاه است و فروشندگان گل و گیاه می توانند از آنها استفاده کنند می توانید در سایت های تبلیغاتی سایت های ثبت آگهی گل و گیاه پیچ های اینستاگرام صفحات درون شبکه های اجتماعی کانال های پیام رسان ها استوری ها و غیر استفاده کنیم این تبلیغات را می‌توانید با اندکی تغییر و ترکیب  به صورت عالی برای خود استفاده کنید.

۱۰ نمونه تبلیغ فروش گل و گیاه
مثال ۱:
فروش گل و گیاه بدون واسطه
اگر به دنبال خرید گل و گیاه بدون واسطه هستید می توانید با ما در تماس باشید فروش انواع گل و گیاه بدون هیچگونه واسطه‌ای.

مثال ۲:
خرید و فروش گل و گیاه به صورت مستقیم و بدون واسطه
اگر به دنبال خرید و فروش گل و گیاه به صورت مستقیم و بدون واسطه از گل فروشی ها و نهالستان ها هستید می توانید با ما در تماس باشید.

مثال ۳:
خرید گل و گیاه به همراه آموزش رایگان نگهداری
با خرید گل و گیاه از ما علاوه بر اینکه محصول مورد نظر را دریافت کنید آموزش رایگان نگهداری آن را هم دریافت کنید.

مثال ۴:
خرید گل و گیاه با قیمت عمده
اگر به دنبال خرید گل و گیاه با قیمت عمده هستید می توانید با ما در تماس باشید فروش انواع گل و گیاه به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت عمده

مثال ۵:
خرید گل و گیاه ارزان
با خرید مستقیم و بدون واسطه از ما انواع گل و گیاه را با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار خریداری کنید

مثال ۶:
فروش انواع گیاهان آپارتمانی و زینتی با آموزش نگهداری
با خرید گل و گیاه های آپارتمانی و زینتی علاوه بر اینکه محصول را دریافت کنید از ما آموزش رایگان نگهداری را هم هدیه دریافت کنید.

مثال ۷:
فروش گل و گیاه زینتی و آپارتمانی با قیمت همکار
اگر به دنبال خرید گل و گیاه با قیمت همکار هستید با ما در تماس باشید.

مثال ۸:
فروش گل و گیاه زیر قیمت بازار
اگر به دنبال خرید گل و گیاه زیر قیمت بازار هستید تنها کافی است با ما تماس بگیرید و ارسال انواع گل و گیاه زیر قیمت بازار به سراسر کشور.

مثال ۹:
فروش اینترنتی گل و گیاه ارسال به سراسر کشور
اگر به دنبال خرید اینترنتی گل و گیاه هستید ما می توانیم انواع گل و گیاه را به سراسر کشور به صورت فوری ارسال کنیم.

مثال ۱۰:
بدون واسطه انواع گل و گیاه آپارتمانی و زینتی را خرید کنید
اگر قصد خرید ارزان انواع گل و گیاه آپارتمانی و زینتی را دارید میتوانید بدون واسطه به صورت مستقیم از ما خرید کنید.


معرفی چندین سایت تبلیغ گل و گیاه
پس از اینکه متن تبلیغ فروش گل و گیاه خود را نوشتید باید بتوانید آن را در سایتهای ثبت آگهی گل و گیاه ثبت کنید و خودتان را هرچه بیشتر معرفی کنید همانطور که در بالا قول دادیم می‌خواهیم در این قسمت به شما چندین سایت عالی را جهت ثبت تبلیغ گل و گیاه معرفی کنیم پس از ادامه مقاله را دنبال کنیم.

سایت گل و گیاه تک
سایت گل و گیاه تک به نشانی GoloGiahtak.ir همانطور که از نام آن پیداست یک سایت تخصصی جهت ثبت تبلیغ گل و گیاه می باشد این سایت به صورت تخصصی جهت ثبت آگهی گل و گیاه طراحی شده است.

سایت گل و گیاه تک به نشانی GoloGiahtak.ir مزایای بسیار زیادی را برای فروشندگان گل و گیاه دارد یکی از مزیت‌های ثبت تبلیغ در سایت گل و گیاه تک این است که شما نیاز به نوشتن تبلیغ ندارید و کلیه کارهای نوشتن تبلیغات بر عهده کارشناسان سایت است و به صورت رایگان این کار برای شما انجام می شود.

مزیت دوم ثبت تبلیغ در سایت گل و گیاه تک به نشانی GoloGiahtak.ir این است که این سایت به صورت تخصصی تبلیغات گل و گیاه را ثبت می‌کند و کل کار آن ثبت تخصصی تبلیغ گل و گیاه می باشد.

از دیگر مزیت های سایت گل و گیاه تک این است که ثبت آگهی و تبلیغ گل و گیاه در این سایت رایگان می باشد و شما می توانید به صورت رایگان و نامحدود در این سایت تبلیغ کنید.

برای ثبت تبلیغ رایگان گل و گیاه و شروع می توانید از بالای همین سایت روی دکمه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی تبلیغ خود را درج کنید.

معرفی چندین سایت تبلیغ گل و گیاه
از سایت های دیگر که می توانید درون آنها انواع تبلیغات گل و گیاه و غیره را رایگان ثبت کنید می توان به سایت نت موج نیازمندی های آنلاین، سایت موج آگهی، سایت آبشار آگهی، سایت آسمان تبلیغ، سایت نت پسند و غیره اشاره نمود.اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.دیگر مقالات سایت گل و گیاه تک :