خرید و فروش اریکا کارنیا

اریکا کارنیا شماره تلفن های گل فروشی ها،باغ ها، نهالستان ها،گلخانه ها جهت اریکا کارنیا در تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار فروش گل های آپارتمانی با آدرس و معرفی هر یک با قیمت های مناسب و رقابتی


 تلفن: 09113725944
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-13» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: گلستان - گرگان
 تلفن: 09119141736
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-12» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - آمل
 تلفن: 09113263997
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-11» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - بابل
 تلفن: 09373700385
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-10» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09374805418
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-9» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: قم - قم
 تلفن: 09391312912
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-8» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - نور
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

گیاهان پوششی چیست؟
گیاهان دارای گونه های بسیار زیادی می باشند و به دسته های زیادی تقسیم بندی می شوند. یکی از انواع گیاهان «گیاهان پوششی» نام دارند. اگر می خواهید بدانید گیاهان پوششی یا گیاه پوششی چیست، باید بدانید به گیاهانی گیاهان پوششی گفته می شود که از آنها برای پوشش زمین استفاده می شود. همانطور که از نام این گیاهان مشخص است این گونه کوتاه بوده و رشد آن ها بسیار سریع است به گونه در زمان کمی سطح زمین را فوری می پوشانند. از همین رو به این گیاهان، گیاهان پوششی گفته می شود.

اریکا کارنیا  چیست؟
اریکا کارنیا یکی از گونه های گیاهان می باشد که در زبان فارسی بصورت «اریکا کارنیا» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «winter heath» نوشته می شود. گیاه اریکا کارنیا  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی این گیاه «erica carnea» می باشد.  گیاه اریکا کارنیا از خانواده «اِریکاسه» است که در زبان انگلیسی بصورت «ericaceae» نوشته می شود. گیاه اریکا کارنیا بومی منطقه «کوههای مرکز و جنوب اروپا» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. از اسامی دیگر گیاه اریکا کارنیا می توان به  «winter flowering heater,spring heath,alpine heat,herbacea» اشاره کرد. لازم به ذکر است که گیاه اریکا کارنیا یکی از گیاهان پوششی است که جهت پوشش سطوح از آن ها استفاده می شود.

محیط و شرایط پرورش اریکا کارنیا
به منظور پرورش گیاه اریکا کارنیا می بایست نور محیطی که درون آن گیاه را پرورش می دهید بصورت «زیاد» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش گیاه اریکا کارنیا  باید بصورت «مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید به این نکته توجه کنید که دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش گیاه می بایست بین «5 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید. نوع خاک و تغذیه  گیاه اریکا کارنیا باید دارای خاک «خاک لومی ،شنی،ماسه ای مرطوب اسیدی و خوب زهکشی شده» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به {همجنس} اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «فیلودوک کارولیا،فیلوداک امپتریفورمیس،آزالیای ساحلی،رودودندرون پانیکوم،چای کوهستان - ميوه چای شرقی اشاره کنیم.

سایت تبلیغ اریکا کارنیا
اگرتمایل به تبلیغ خرید و فروش اریکا کارنیا را دارید  وب سایت گل و گیاه تک به آدرس «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله گل و گیاه در سایت « گل و گیاه تک» رایگان می باشد.

قیمت اریکا کارنیا
اگر به دنبال خرید اریکا کارنیا می باشد و قصد دارید بدانید قیمت اریکا کارنیا چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز اریکا کارنیا را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید. در پایین نام هر یک از فروشنده ها شماره تلفن آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده اریکا کارنیا
اگر به دنبال خرید عمده اریکا کارنیا هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع اریکا کارنیا را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید اریکا کارنیا
اگر به دنبال خرید اریکا کارنیا هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.


خرید اریکا کارنیا در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.

از کجا گل و گیاه ارزان بخرم
اگر قصد خرید گل و گیاه ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع گل و گیاه را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با گلخانه ها و گل و گیاه فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع گل و گیاه را خریداری نمایید.

اریکا کارنیا (نام علمی: Erica carnea) یک گونه گیاه جنس اریکا (Erica) از خانواده اریکاسه‌ها (Ericaceae) است. این گیاه گل‌دار درختی کوچک با ریشه‌های قوی و بوته‌ای خزان‌دار است. اریکا کارنیا اصلیتی اروپایی دارد و در مناطق کوهستانی و سردسیری از جمله آلپ‌ها و کارپات‌ها یافت می‌شود.

مشخصات بوتانیکی اریکا کارنیا عبارتند از:
- برگ‌های کوچک، سوزنی و خزان‌دار با رنگ سبز تیره.
- شاخه‌های ریشه‌ای کوتاه و چوبی.
- گل‌های کوچک با رنگ‌های متنوع از قرمز، صورتی، بنفش و سفید.
- گیاهی پایا که به ارتفاع تا 10 تا 20 سانتیمتر می‌رسد.

اریکا کارنیا به عنوان یک گیاه زینتی محبوب برای باغ‌ها و فضاهای سبز استفاده می‌شود. این گیاه به دلیل تحمل برابر سرما و زمستانی بودن گل‌هایش، می‌تواند در مناطق سردسیری با شرایط خاک فقیر و حاشیه‌های مسیرها رشد کند. اریکا کارنیا همچنین برای پوشش زمین، تراس‌ها، بوکس‌ها و گلدان‌ها مناسب است و می‌تواند به تزئین و زیبایی فضاهای بیرونی کمک کند.