خرید یاسمن صخره ای

خرید و فروش یاسمن صخره ای بدون واسطه و مستقیم از گلخانه های سراسر کشور در تهران و شهرستان ها آموزش رایگان کاشت انواع گل وگیاه بومی ایران


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

یاسمن صخره ای  چیست؟
یاسمن صخره ای یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «یاسمن صخره ای» و در زبان انگلیسی بصورت «» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «androsace villosa» می باشد.  این گیاه از خانواده «پامچال» که در زبان انگلیسی بصورت «primulaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «اردبیل و شهرهای شمال کشور و ...» می باشد. نام های دیگر این گیاه «» می باشد.

محیط و شرایط پرورش یاسمن صخره ای
برای پروش این گیاه باید نور محیط «متوسط» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «کمی خشک» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «18-20» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «مکان های صخره ای» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به {همجنس} اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «عروس سنگ طلایی،پامچال دارویی،عروس سنگ صخره زی،نوعی عروس سنگ،گل پامچال هورتنسیس اشاره کنیم.


قیمت یاسمن صخره ای
چنانچه به دنبال خرید یاسمن صخره ای می باشد و قصد دارید بدانید قیمت یاسمن صخره ای چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ یاسمن صخره ای
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش یاسمن صخره ای را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید یاسمن صخره ای
اگر به دنبال خرید یاسمن صخره ای هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده یاسمن صخره ای
اگر به دنبال خرید عمده یاسمن صخره ای هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع یاسمن صخره ای را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید یاسمن صخره ای در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.