خرید والرین قرمز

تلفن گلخانه و گل فروشی های خرید والرین قرمز در تهران و شهرستان ها ارسال فوری به سراسر کشور بصورت مستقم و بدون واسطه با چندین سال سابقه کار


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

والرین قرمز  چیست؟
والرین قرمز یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «والرین قرمز» و در زبان انگلیسی بصورت «red valerian» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «centranthus longiflorus» می باشد.  این گیاه از خانواده «کاپریفولیاسه» که در زبان انگلیسی بصورت «caprifoliaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «آذربایجان های غربی و شرقی، اردبیل و ...» می باشد. نام های دیگر این گیاه «» می باشد.

محیط و شرایط پرورش والرین قرمز
برای پروش این گیاه باید نور محیط «متوسط» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «کمی مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «15-20» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک با زهکشی مناسب» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به والرین قرمز اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «پیچ امین الدوله،آقطی،امین الدوله ی شیپوری،والریانا سامبوسیفولیا،امین الدوله ایتالیایی اشاره کنیم.


قیمت والرین قرمز
چنانچه به دنبال خرید والرین قرمز می باشد و قصد دارید بدانید قیمت والرین قرمز چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ والرین قرمز
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش والرین قرمز را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید والرین قرمز
اگر به دنبال خرید والرین قرمز هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده والرین قرمز
اگر به دنبال خرید عمده والرین قرمز هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع والرین قرمز را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید والرین قرمز در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.