خرید و فروش نجم طلایی معمولی

تلفن گلخانه و گلفروشی خرید و فروش نجم طلایی معمولی در تهران و شهرستان ها ارسال مستقیم و بدون واسطه نجم طلایی معمولی با چندین سال سابقه کار


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نجم طلایی معمولی  چیست؟
نجم طلایی معمولی یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «نجم طلایی معمولی» و در زبان انگلیسی بصورت «yellow star of bethlehem» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «gagea gageoides» می باشد.  این گیاه از خانواده «سوسنی ها» که در زبان انگلیسی بصورت «liliaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «آذربایجان شرقی، کندوان» می باشد. نام های دیگر این گیاه «» می باشد.

محیط و شرایط پرورش نجم طلایی معمولی
برای پروش این گیاه باید نور محیط «متوسط» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «15-20» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک شنی، لومی و سنگین» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به {همجنس} اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «لاله کوه،شویدی دم روباهی،مِری بِل،لاله دو رنگ،گل نرگس آفریقایی اشاره کنیم.


قیمت نجم طلایی معمولی
چنانچه به دنبال خرید نجم طلایی معمولی می باشد و قصد دارید بدانید قیمت نجم طلایی معمولی چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ نجم طلایی معمولی
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش نجم طلایی معمولی را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید نجم طلایی معمولی
اگر به دنبال خرید نجم طلایی معمولی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده نجم طلایی معمولی
اگر به دنبال خرید عمده نجم طلایی معمولی هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نجم طلایی معمولی را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نجم طلایی معمولی در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.