خرید و فروش نجم آبی ایرانی

شماره تلفن گلخانه و گل فروشی های خرید و فروش نجم آبی ایرانی فروش انواع گل و گیاه بصورت مستقیم و بدون واسطه ارسال فوری به سراسر کشور


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نجم آبی ایرانی  چیست؟
نجم آبی ایرانی یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «نجم آبی ایرانی» و در زبان انگلیسی بصورت «» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «scilla persica» می باشد.  این گیاه از خانواده «مارچوبه» که در زبان انگلیسی بصورت «asparagaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «لرستان، شهرهای شمالی کشور و ...» می باشد. نام های دیگر این گیاه «» می باشد.

محیط و شرایط پرورش نجم آبی ایرانی
برای پروش این گیاه باید نور محیط «متوسط» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «15-20» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «کوهپایه ها» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به {همجنس} اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «مهرسلیمان دانه قرمز،یوکا فیلامنتوسا،اسپاراگوس ستاسیوس،گل برف،آگاوِ ویکتوریا - رجیون اشاره کنیم.


قیمت نجم آبی ایرانی
چنانچه به دنبال خرید نجم آبی ایرانی می باشد و قصد دارید بدانید قیمت نجم آبی ایرانی چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ نجم آبی ایرانی
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش نجم آبی ایرانی را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید نجم آبی ایرانی
اگر به دنبال خرید نجم آبی ایرانی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده نجم آبی ایرانی
اگر به دنبال خرید عمده نجم آبی ایرانی هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نجم آبی ایرانی را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نجم آبی ایرانی در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.