خرید و فروش نارون

تلفن گل فروشی و گلخانه خرید و فروش نارون بصورت واسطه و مستقیم در تهران و شهرستان ها ارسال فوری به سراسر کشور به همراه آموزش رایگان کاشت نارون


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

نارون  چیست؟
نارون یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «نارون» و در زبان انگلیسی بصورت «» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «ulmus minor» می باشد.  این گیاه از خانواده «آلماسه» که در زبان انگلیسی بصورت «ulmaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «مازندران» می باشد. نام های دیگر این گیاه «» می باشد.

محیط و شرایط پرورش نارون
برای پروش این گیاه باید نور محیط «متوسط» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «21-24» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «مکان های حاصلخیز» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به بونسای نارون،نارون اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «آزاد اشاره کنیم.


قیمت نارون
چنانچه به دنبال خرید نارون می باشد و قصد دارید بدانید قیمت نارون چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ نارون
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش نارون را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید نارون
اگر به دنبال خرید نارون هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده نارون
اگر به دنبال خرید عمده نارون هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع نارون را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید نارون در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.