خرید و فروش ناجور چترک

شماره تلفن خرید و فروش ناجور چترک بصورت مستقیم و بدون واسطه به همراه آموزش رایگان فروش عمده و جز ناجور چترک با چندین سال سابقه کار


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

ناجور چترک  چیست؟
ناجور چترک یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «ناجور چترک» و در زبان انگلیسی بصورت «» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «anisosciadium orientale dc.» می باشد.  این گیاه از خانواده «چتریان» که در زبان انگلیسی بصورت «apiaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «بوشهر و مناطق گرمسیر» می باشد. نام های دیگر این گیاه «خلیلوک» می باشد.

محیط و شرایط پرورش ناجور چترک
برای پروش این گیاه باید نور محیط «متوسط» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «خشک» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «22-25» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «مکان های صخره ای» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به {همجنس} اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «جاشیر،انجدان رومی،کرفس،فالکاریا / علف داسی،شقاقل جویباری اشاره کنیم.


قیمت ناجور چترک
چنانچه به دنبال خرید ناجور چترک می باشد و قصد دارید بدانید قیمت ناجور چترک چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ ناجور چترک
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش ناجور چترک را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید ناجور چترک
اگر به دنبال خرید ناجور چترک هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده ناجور چترک
اگر به دنبال خرید عمده ناجور چترک هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع ناجور چترک را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید ناجور چترک در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.