خرید و فروش زنبق ایرانی

شماره تلفن خرید و فروش زنبق ایرانی بصورت مستقیم و بدون واسطه به همراه آموزش رایگان کاشت ارسال فوری به سراسر کشور با چندین سال سابقه کار ارسال خاک کشت


 تلفن: 09113725944
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-13» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: گلستان - گرگان
 تلفن: 09119141736
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-12» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - آمل
 تلفن: 09113263997
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-11» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - بابل
 تلفن: 09373700385
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-10» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09374805418
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-9» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: قم - قم
 تلفن: 09391312912
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-8» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - نور
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

گیاهان دارویی چیست؟
یک نوع از گیاهان که همه روزه از آنها استفاده می شود «گیاهان دارویی» می باشد. از این گیاهان علاوه بر زیبایی و پرورش جهت استفاده های دارویی هم استفاده می گردد. یک نوع گیاهان دارویی می توان به زنبق ایرانی اشاره نمود.


زنبق ایرانی چیست؟
زنبق ایرانی یکی از گونه های گیاهان می باشد که در زبان فارسی بصورت «زنبق ایرانی» و در زبان انگلیسی یا لاتین بصورت «» نوشته می شود. گیاه زنبق ایرانی  بصورت علمی نام دیگری دارد که نام علمی این گیاه «iris meda» می باشد.  گیاه زنبق ایرانی از خانواده «زنبق» است که در زبان انگلیسی بصورت «iridaceae» نوشته می شود. گیاه زنبق ایرانی بومی منطقه «آذربایجان (میانه)» می باشد و بیشتر در این نواحی یافت می شود. از اسامی دیگر گیاه زنبق ایرانی می توان به  «» اشاره کرد. لازم به ذکر است که گیاه زنبق ایرانی یکی از گیاهان دارویی است که جهت  استفاده های دارویی علاوه بر زیبایی از آن ها استفاده می شود.

محیط و شرایط پرورش زنبق ایرانی
به منظور پرورش گیاه زنبق ایرانی می بایست نور محیطی که درون آن گیاه را پرورش می دهید بصورت «متوسط» باشد، نحوه آبیاری و میزان رطوبت محیط پرورش گیاه زنبق ایرانی  باید بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید به این نکته توجه کنید که دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش گیاه می بایست بین «15-18» سانتیگراد درجه باشد. یکی از موارد دیگری که باید توجه کنید این است که نوع خاک گلدان یا محیط کشت را باید به آن دقت کنید. نوع خاک و تغذیه  گیاه زنبق ایرانی باید دارای خاک «در خاک های سنگلاخی هم می روید» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به نوعی زنبق،زنبق زاگرس،زنبق سیمین رگه،زنبق کمانی،زنبق اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «گلایول سیاه،زعفران پاییزه،زعفران زرد،گل ساتن یا اطلس،زعفران بهاره اشاره کنیم.

سایت تبلیغ زنبق ایرانی
اگرتمایل به تبلیغ خرید و فروش زنبق ایرانی را دارید  وب سایت گل و گیاه تک به آدرس «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید. تبلیغات و معامله گل و گیاه در سایت « گل و گیاه تک» رایگان می باشد.

قیمت زنبق ایرانی
اگر به دنبال خرید زنبق ایرانی می باشد و قصد دارید بدانید قیمت زنبق ایرانی چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز زنبق ایرانی را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید. در پایین نام هر یک از فروشنده ها شماره تلفن آن ها قرار داده شده است.

خرید عمده زنبق ایرانی
اگر به دنبال خرید عمده زنبق ایرانی هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع زنبق ایرانی را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید زنبق ایرانی
اگر به دنبال خرید زنبق ایرانی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.


خرید زنبق ایرانی در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.

از کجا گل و گیاه ارزان بخرم
اگر قصد خرید گل و گیاه ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع گل و گیاه را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با گلخانه ها و گل و گیاه فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع گل و گیاه را خریداری نمایید.

از کجا کاکتوس ارزان بخریم؟
اگر قصد خرید کاکتوس ارزان را دارید و می خواهید بصورت مستقیم و بدون واسطه انواع کاکتوس را خریداری کنید در لیست بالا می توانید بصورت مستقیم و بدون واسطه با گلخانه ها و کاکتوس فروشی ها آشنا شوید و با قیمت ارزان و زیر قیمت بازار انواع کاکتوس را خریداری نمایید.