خرید گیاه دم شیر

خرید و فروش گیاه دم شیر آموزش کاشت رایگان انواع گل و گیاه آپارتمانی در تهران و شهرستان ها ارسال فوری به سراسر کشور مستقیم و بدون واسطه خرید کنید


هیچ موردی وجود ندارد
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

امروزه خیلی از افراد گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود جهت زیبایی استفاده میکنند. یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی دم شیر می باشد. استفاده از گل و گیاه در آپارتمان ها باعث می شود آپارتمان ها دلنشین تر و زیباتر شوند. جو آپارتمان ها بدون گل و گیاه حالتی دلگیر دارد از این رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا کنید حتما از گل و گیاه آپارتمانی درون آنها استفاده کنید.

دم شیر  چیست؟
دم شیر یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «دم شیر» و در زبان انگلیسی بصورت «motherwort» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «leonurus cardiaca» می باشد.  این گیاه از خانواده «نعناعیان» که در زبان انگلیسی بصورت «lamiaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «آسیای مرکزی و جنوب شرقی اروپا» می باشد. نام های دیگر این گیاه «throw -wort,lions ear,lions tail» می باشد. توجه داشته باشید که از طرفی دم شیر یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید.

محیط و شرایط پرورش دم شیر
برای پروش این گیاه باید نور محیط «کم» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «دمای بین -3 تا 16 درجه» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک شنی، ماسه ای ، کمی قلیایی و خوب زهکشی شده» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به {همجنس} اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «زوفا،کلپوره،پلکترانتوس کولیوآیدز،مونا لاوندر / عشقه سوئدی،نعناع فلفلی اشاره کنیم.


قیمت دم شیر
چنانچه به دنبال خرید دم شیر می باشد و قصد دارید بدانید قیمت دم شیر چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ دم شیر
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش دم شیر را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید دم شیر
اگر به دنبال خرید دم شیر هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده دم شیر
اگر به دنبال خرید عمده دم شیر هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع دم شیر را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید دم شیر در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.