خرید آکالیفا هیسپیدا

خرید و فروش گیاه آکالیفا هیسپیدا در تهران و شهرستان ها با آموزش رایگان کشت و پرورش ارسال فوری به سراسر کشور فروش گل و گیاه آپارتمانی و تزیینی


هیچ موردی وجود ندارد
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

امروزه خیلی از افراد گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود جهت زیبایی استفاده میکنند. یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی آکالیفا هیسپیدا می باشد. استفاده از گل و گیاه در آپارتمان ها باعث می شود آپارتمان ها دلنشین تر و زیباتر شوند. جو آپارتمان ها بدون گل و گیاه حالتی دلگیر دارد از این رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا کنید حتما از گل و گیاه آپارتمانی درون آنها استفاده کنید.

آکالیفا هیسپیدا  چیست؟
آکالیفا هیسپیدا یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «آکالیفا هیسپیدا» و در زبان انگلیسی بصورت «fox tail» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «acalypha hispida» می باشد.  این گیاه از خانواده «فرفیون - افوربیاسه» که در زبان انگلیسی بصورت «euphorbiaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «هاوایی و اقیانوسیه» می باشد. نام های دیگر این گیاه «chenille plant,philippines medusa, red hot cat's tail,آکالیفای ساندری» می باشد. توجه داشته باشید که از طرفی آکالیفا هیسپیدا یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید.

محیط و شرایط پرورش آکالیفا هیسپیدا
برای پروش این گیاه باید نور محیط «خیلی زیاد» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «27 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک برگ، تورب ، ماسه و کود پوسیده دامی» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به آکالیفا پندولا،آکالیفا مارژیناتا،آکالیفا ویلکزیانا اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «کروتون،كرچک،کاکتوس آناناسی،انگور تاهیتی،افوربیا اینگنس اشاره کنیم.


قیمت آکالیفا هیسپیدا
چنانچه به دنبال خرید آکالیفا هیسپیدا می باشد و قصد دارید بدانید قیمت آکالیفا هیسپیدا چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ آکالیفا هیسپیدا
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش آکالیفا هیسپیدا را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید آکالیفا هیسپیدا
اگر به دنبال خرید آکالیفا هیسپیدا هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده آکالیفا هیسپیدا
اگر به دنبال خرید عمده آکالیفا هیسپیدا هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع آکالیفا هیسپیدا را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید آکالیفا هیسپیدا در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.