خرید گیاه آکالیفا مارژیناتا

خرید گیاه آکالیفا مارژیناتا با آموزش رایگان کشت بدون واسطه ارسال فوری به سراسر کشور در تهران و شهرستان ها بازار فروش گل و گیاه آپارتمانی و زینتی


 تلفن: 09357961137
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-26» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

امروزه خیلی از افراد گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود جهت زیبایی استفاده میکنند. یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی آکالیفا مارژیناتا می باشد. استفاده از گل و گیاه در آپارتمان ها باعث می شود آپارتمان ها دلنشین تر و زیباتر شوند. جو آپارتمان ها بدون گل و گیاه حالتی دلگیر دارد از این رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا کنید حتما از گل و گیاه آپارتمانی درون آنها استفاده کنید.

گیاه آکالیفا مارژیناتا  چیست؟
آکالیفا مارژیناتا یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «آکالیفا مارژیناتا» و در زبان انگلیسی بصورت «fox tail» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «acalypha marginata» می باشد.  این گیاه از خانواده «فرفیون - افوربیاسه» که در زبان انگلیسی بصورت «euphorbiaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «مناطق استوایی و نیمه استوایی، بجز هاوایی و جزایر اقیانوس آرام» می باشد. نام های دیگر این گیاه «copperleaves , three_seeded mercuries , chenille plant» می باشد. توجه داشته باشید که از طرفی آکالیفا مارژیناتا یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید.

محیط و شرایط پرورش گیاه آکالیفا مارژیناتا
برای پروش این گیاه باید نور محیط «متوسط» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «27 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک برگ، تورب ، ماسه و کود پوسیده دامی» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به آکالیفا ویلکزیانا،آکالیفا هیسپیدا،آکالیفا پندولا اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «بيدار،افوربیا تیروکالی،رامبای،افوربیا دکاری،کاکتوس آناناسی اشاره کنیم.


قیمت گیاه آکالیفا مارژیناتا
چنانچه به دنبال خرید آکالیفا مارژیناتا می باشد و قصد دارید بدانید قیمت آکالیفا مارژیناتا چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ گیاه آکالیفا مارژیناتا
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش آکالیفا مارژیناتا را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید گیاه آکالیفا مارژیناتا
اگر به دنبال خرید آکالیفا مارژیناتا هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده گیاه آکالیفا مارژیناتا
اگر به دنبال خرید عمده آکالیفا مارژیناتا هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع آکالیفا مارژیناتا را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید  آکالیفا مارژیناتا در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.