خرید گیاه اشوريا

خرید و فروش گیاه اشوريا با قیمت عمده آموزش رایگان کاشت در تهران و شهرستان ها بیش از چندین سال سابقه ارسال فوری به سراسر کشور


 تلفن: 09193157908
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-33» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - کرج
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

امروزه خیلی از افراد گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود جهت زیبایی استفاده میکنند. یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی اشوريا می باشد. استفاده از گل و گیاه در آپارتمان ها باعث می شود آپارتمان ها دلنشین تر و زیباتر شوند. جو آپارتمان ها بدون گل و گیاه حالتی دلگیر دارد از این رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا کنید حتما از گل و گیاه آپارتمانی درون آنها استفاده کنید.

گیاه اشوريا  چیست؟
اشوريا یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «اشوريا» و در زبان انگلیسی بصورت «mauna loa» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «echeveria gibbiflora» می باشد.  این گیاه از خانواده «کراسالاسه» که در زبان انگلیسی بصورت «crassulaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «مکزیک و هاوایی» می باشد. نام های دیگر این گیاه «اچوريا,آشوريا» می باشد. توجه داشته باشید که از طرفی اشوريا یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید.

محیط و شرایط پرورش گیاه اشوريا
برای پروش این گیاه باید نور محیط «خیلی زیاد» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «کمی خشک» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «12 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «مخلوط 3 قسمت شن درشت و یا پرلیت، 2 قسمت خاک باغچه، 2 قسمت خاک هوموسی، زغال چوب» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به ساق عروس،ساق عروس اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «کراسولای نقره ای،کالانکوئه تومنتوسا،کالانکوآ،كراسولا اواتا،کالانکوئه تیرسیفلورا اشاره کنیم.


قیمت گیاه اشوريا
چنانچه به دنبال خرید اشوريا می باشد و قصد دارید بدانید قیمت اشوريا چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ گیاه اشوريا
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش اشوريا را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید گیاه اشوريا
اگر به دنبال خرید اشوريا هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده گیاه اشوريا
اگر به دنبال خرید عمده اشوريا هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع اشوريا را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید گیاه اشوريا در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.