خرید یوکا فیلی

خرید یوکا فیلی آموزش کاشت و نگهداری یوکا فیلی فروش انواع گل و گیاه بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها و گل و گیاه فروشی ها


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

این روزها بسیاری از اشخاص گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود به منظور زیبایی بخشیدن به خانه های خود استفاده میکنند.گل و گیاه آپارتمانی گونه های زیادی دارد که یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی یوکا فیلی نام دارد. استفاده نمودن از گل و گیاه در فضای آپارتمان ها باعث دلنشین تر و زیباتر جلوه دادن آپارتمان ها می شود. محیط و فضای آپارتمان های بدون گل و گیاه حالتی دلگیر و خسته کننده دارد و پس از مدتی انسان را دچار افسردگی می کند، از همین رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا، دلنشین و به محیطی شاد تبدیل کنید حتما سعی کنید از گل و گیاه آپارتمانی درون خانه خود استفاده کنید.

یوکا فیلی  چیست؟
یوکا فیلی یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «یوکا فیلی» و در زبان انگلیسی بصورت «yucca» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «yucca elephantipes» می باشد.  گیاه یوکا فیلی از خانواده «خنجریان» است که در زبان انگلیسی بصورت «agavaceae» نوشته می شود. گیاه یوکا فیلی بومی منطقه «مناطق گرم و خشک بخش هایی از شمال امریکا ، مرکز و جنوب امریکا و کارائیب» است. از نام های دیگر گیاه یوکا فیلی می توان به  «yucca elephantipes tree» اشاره نمود. توجه کنید که از طرفی یوکا فیلی یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید که در داخل آپارتمان ها از آن استفاده می شود.

محیط و شرایط پرورش یوکا فیلی
به منظور پرورش این گیاه می بایست نور محیطی که درون آن گیاه را پرورش می دهید بصورت «زیاد» باشد، آبیاری و رطوبت می بایست بصورت «خشک» باشد. هنگام پرورش باید توجه کنید که دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش گیاه می بایست بین «15 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک برگ و ماسه» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به یوکا،یوکا فیلامنتوسا،یوکا آمریکایی اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «آگاو امریکانا،گندمی موسلی،درخت اژدها اشاره کنیم.


قیمت یوکا فیلی
اگر به دنبال خرید یوکا فیلی می باشد و قصد دارید بدانید قیمت یوکا فیلی چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز یوکا فیلی را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید. در پایین نام هر یک از فروشنده ها شماره تلفن آن ها قرار داده شده است.

سایت تبلیغ یوکا فیلی
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش یوکا فیلی را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید یوکا فیلی
اگر به دنبال خرید یوکا فیلی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده یوکا فیلی
اگر به دنبال خرید عمده یوکا فیلی هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع یوکا فیلی را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید یوکا فیلی در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.