خرید یوکا آمریکایی

شماره تلفن خرید یوکا آمریکایی بصورت مستقیم و بدون واسطه به همراه آموزش رایگان کاشت خرید انواع گل و گیاه از نهالستان های سراسر کشور


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

این روزها بسیاری از اشخاص گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود به منظور زیبایی بخشیدن به خانه های خود استفاده میکنند.گل و گیاه آپارتمانی گونه های زیادی دارد که یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی یوکا آمریکایی نام دارد. استفاده نمودن از گل و گیاه در فضای آپارتمان ها باعث دلنشین تر و زیباتر جلوه دادن آپارتمان ها می شود. محیط و فضای آپارتمان های بدون گل و گیاه حالتی دلگیر و خسته کننده دارد و پس از مدتی انسان را دچار افسردگی می کند، از همین رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا، دلنشین و به محیطی شاد تبدیل کنید حتما سعی کنید از گل و گیاه آپارتمانی درون خانه خود استفاده کنید.

یوکا آمریکایی  چیست؟
یوکا آمریکایی یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «یوکا آمریکایی» و در زبان انگلیسی بصورت «yucca rostrata» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «yucca rostrata» می باشد.  گیاه یوکا آمریکایی از خانواده «خنجریان» است که در زبان انگلیسی بصورت «agavaceae» نوشته می شود. گیاه یوکا آمریکایی بومی منطقه «جنوب آمریکا و شمال مکزیک» است. از نام های دیگر گیاه یوکا آمریکایی می توان به  «beaked yucca» اشاره نمود. توجه کنید که از طرفی یوکا آمریکایی یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید که در داخل آپارتمان ها از آن استفاده می شود.

محیط و شرایط پرورش یوکا آمریکایی
به منظور پرورش این گیاه می بایست نور محیطی که درون آن گیاه را پرورش می دهید بصورت «زیاد» باشد، آبیاری و رطوبت می بایست بصورت «خشک» باشد. هنگام پرورش باید توجه کنید که دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش گیاه می بایست بین «15 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک لوم : مخلوطی از شن رس و مواد آلی» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به یوکا فیلی،یوکا فیلامنتوسا،یوکا اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «درخت اژدها،آگاو امریکانا،گندمی موسلی اشاره کنیم.


قیمت یوکا آمریکایی
اگر به دنبال خرید یوکا آمریکایی می باشد و قصد دارید بدانید قیمت یوکا آمریکایی چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز یوکا آمریکایی را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید. در پایین نام هر یک از فروشنده ها شماره تلفن آن ها قرار داده شده است.

سایت تبلیغ یوکا آمریکایی
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش یوکا آمریکایی را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید یوکا آمریکایی
اگر به دنبال خرید یوکا آمریکایی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده یوکا آمریکایی
اگر به دنبال خرید عمده یوکا آمریکایی هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع یوکا آمریکایی را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید یوکا آمریکایی در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.