خرید هویا کارنوزا

شماره تلفن و آدرس خرید هویا کارنوزا بصورت مستقیم و بدون واسطه در تهران و شهرستان ها تلفن نهالستان و گل فروشی های سراسر کشور


 تلفن: 09385148772
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-98» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

این روزها بسیاری از اشخاص گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود به منظور زیبایی بخشیدن به خانه های خود استفاده میکنند.گل و گیاه آپارتمانی گونه های زیادی دارد که یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی هویا کارنوزا نام دارد. استفاده نمودن از گل و گیاه در فضای آپارتمان ها باعث دلنشین تر و زیباتر جلوه دادن آپارتمان ها می شود. محیط و فضای آپارتمان های بدون گل و گیاه حالتی دلگیر و خسته کننده دارد و پس از مدتی انسان را دچار افسردگی می کند، از همین رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا، دلنشین و به محیطی شاد تبدیل کنید حتما سعی کنید از گل و گیاه آپارتمانی درون خانه خود استفاده کنید.

هویا کارنوزا  چیست؟
هویا کارنوزا یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «هویا کارنوزا» و در زبان انگلیسی بصورت «wax plant» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «hoya carnosa» می باشد.  گیاه هویا کارنوزا از خانواده «استبرقیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «asclepiadaceae» نوشته می شود. گیاه هویا کارنوزا بومی منطقه «آسیای شرقی و استرالیا» است. از نام های دیگر گیاه هویا کارنوزا می توان به  «پيچ مومي , شمعي» اشاره نمود. توجه کنید که از طرفی هویا کارنوزا یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید که در داخل آپارتمان ها از آن استفاده می شود.

محیط و شرایط پرورش هویا کارنوزا
به منظور پرورش این گیاه می بایست نور محیطی که درون آن گیاه را پرورش می دهید بصورت «متوسط» باشد، آبیاری و رطوبت می بایست بصورت «کمی خشک» باشد. هنگام پرورش باید توجه کنید که دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش گیاه می بایست بین «19 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «مخلوط خاک پیت و خاک گلکاری» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به پیچ شمعی اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «کاکتوس گل ستاره دریایی اشاره کنیم.


قیمت هویا کارنوزا
اگر به دنبال خرید هویا کارنوزا می باشد و قصد دارید بدانید قیمت هویا کارنوزا چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز هویا کارنوزا را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید. در پایین نام هر یک از فروشنده ها شماره تلفن آن ها قرار داده شده است.

سایت تبلیغ هویا کارنوزا
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش هویا کارنوزا را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید هویا کارنوزا
اگر به دنبال خرید هویا کارنوزا هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده هویا کارنوزا
اگر به دنبال خرید عمده هویا کارنوزا هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع هویا کارنوزا را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید هویا کارنوزا در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.