خرید گل شمعدانی

خرید و فروش گل شمعدانی خرید انواع گل و گیاه آپارتمانی بصورت مستقیم و بدون واسطه در تهران و شهرستان ها ارسال فوری به سراسر کشور با قیمت عمده زیر قیمت بازار


 تلفن: 09368397909
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-10133» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اردبیل - اردبیل
 تلفن: 09143321492
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-10130» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: آذربایجان شرقی - تبریز
 تلفن: 09128556132
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-66» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مرکزی - زرندیه
 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09357961137
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-26» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

این روزها بسیاری از اشخاص گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود به منظور زیبایی بخشیدن به خانه های خود استفاده میکنند.گل و گیاه آپارتمانی گونه های زیادی دارد که یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی شمعدانی نام دارد. استفاده نمودن از گل و گیاه در فضای آپارتمان ها باعث دلنشین تر و زیباتر جلوه دادن آپارتمان ها می شود. محیط و فضای آپارتمان های بدون گل و گیاه حالتی دلگیر و خسته کننده دارد و پس از مدتی انسان را دچار افسردگی می کند، از همین رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا، دلنشین و به محیطی شاد تبدیل کنید حتما سعی کنید از گل و گیاه آپارتمانی درون خانه خود استفاده کنید.

شمعدانی  چیست؟
شمعدانی یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «شمعدانی» و در زبان انگلیسی بصورت «geranium» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «pelargonium hortom» می باشد.  گیاه شمعدانی از خانواده «شمعدانی» است که در زبان انگلیسی بصورت «geraniaceae» نوشته می شود. گیاه شمعدانی بومی منطقه «آفریقای جنوبی» است. از نام های دیگر گیاه شمعدانی می توان به  «succulents, shrubs,پلارگونیوم» اشاره نمود. توجه کنید که از طرفی شمعدانی یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید که در داخل آپارتمان ها از آن استفاده می شود.

محیط و شرایط پرورش شمعدانی
به منظور پرورش این گیاه می بایست نور محیطی که درون آن گیاه را پرورش می دهید بصورت «زیاد» باشد، آبیاری و رطوبت می بایست بصورت «خیلی مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید توجه کنید که دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش گیاه می بایست بین «20 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک جنگلی ، تورب و ماسه» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به {همجنس} اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «شمعدانی اژدری،شمعدانی عطری،شمعداني پيچ اشاره کنیم.


قیمت شمعدانی
اگر به دنبال خرید شمعدانی می باشد و قصد دارید بدانید قیمت شمعدانی چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز شمعدانی را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید. در پایین نام هر یک از فروشنده ها شماره تلفن آن ها قرار داده شده است.

سایت تبلیغ شمعدانی
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش شمعدانی را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید شمعدانی
اگر به دنبال خرید شمعدانی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده شمعدانی
اگر به دنبال خرید عمده شمعدانی هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع شمعدانی را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید شمعدانی در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.