خرید گیاه شاخ بزی

خرید و فروش شاخ بزی با آموزش رایگان کاشت در تهران و شهرستان ها خرید مستقیم و بدون واسطه انواع شاخ بزی و گل و گیاه آپارتمانی با چندین سال سابقه کار


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09100611208
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-27» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09357961137
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-26» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

این روزها بسیاری از اشخاص گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود به منظور زیبایی بخشیدن به خانه های خود استفاده میکنند.گل و گیاه آپارتمانی گونه های زیادی دارد که یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی شاخ بزی نام دارد. استفاده نمودن از گل و گیاه در فضای آپارتمان ها باعث دلنشین تر و زیباتر جلوه دادن آپارتمان ها می شود. محیط و فضای آپارتمان های بدون گل و گیاه حالتی دلگیر و خسته کننده دارد و پس از مدتی انسان را دچار افسردگی می کند، از همین رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا، دلنشین و به محیطی شاد تبدیل کنید حتما سعی کنید از گل و گیاه آپارتمانی درون خانه خود استفاده کنید.

شاخ بزی  چیست؟
شاخ بزی یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «شاخ بزی» و در زبان انگلیسی بصورت «krantz aloe» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «aloe arborescens» می باشد.  گیاه شاخ بزی از خانواده «سریشیان» است که در زبان انگلیسی بصورت «xanthorrhoeaceae» نوشته می شود. گیاه شاخ بزی بومی منطقه «افریقای جنوبی» است. از نام های دیگر گیاه شاخ بزی می توان به  «krantz aloe , candelabra aloe (english), kransaalwyn (afrikaans), ikalene (xhosa), inkalane or umhlabana (zulu),آلوئه درختی» اشاره نمود. توجه کنید که از طرفی شاخ بزی یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید که در داخل آپارتمان ها از آن استفاده می شود.

محیط و شرایط پرورش شاخ بزی
به منظور پرورش این گیاه می بایست نور محیطی که درون آن گیاه را پرورش می دهید بصورت «زیاد» باشد، آبیاری و رطوبت می بایست بصورت «کمی مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید توجه کنید که دمای ایده آل و مناسب محیط پرورش گیاه می بایست بین «28 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «شن و ماسه به خوبی زهکشی شده» باشد.

اگر بخواهیم گیاهانی دیگری از همین جنس پیشنهاد کنیم می توانیم به آلوئه آفریقایی،آلوئه آربورسنز،آلوئه فروکس،آلوئه پِری،آلوئه آلبیفلورا اشاره کنیم. و اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «سوسن یکروزه زرد،گاسترهاورتیا روزاوا،سریش طناز،سوسن برگ پیازی اشاره کنیم.


قیمت شاخ بزی
اگر به دنبال خرید شاخ بزی می باشد و قصد دارید بدانید قیمت شاخ بزی چقدر است می توانید آخرین قیمت به روز شاخ بزی را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید. در پایین نام هر یک از فروشنده ها شماره تلفن آن ها قرار داده شده است.

سایت تبلیغ شاخ بزی
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش شاخ بزی را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید شاخ بزی
اگر به دنبال خرید شاخ بزی هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده شاخ بزی
اگر به دنبال خرید عمده شاخ بزی هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع شاخ بزی را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید شاخ بزی در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.