خرید آرالیای برگ پهن

خرید و فروش خرید آرالیای برگ پهن ارسال فوری به سراسر کشور در تهران و شهرستان ها مستقم از گلخانه ها خرید کنید به همراه آموزش رایگان پرورش گل و گیاه


 تلفن: 09032476786
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-46» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
 تلفن: 09198910972
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-31» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: البرز - کرج
 تلفن: 09357961137
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-26» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: اصفهان - اصفهان
 تلفن: 09127128034
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-25» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - تنکابن
 تلفن: 09113725944
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-13» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: گلستان - گرگان
 تلفن: 09119141736
 لطفا پس از تماس با گل فروشی بگویید: «آگهی شما را در سایت «گل و گیاه تک» دیده ام و کد «گل فروشی-12» را اعلام کنید»
 سایت «گل و گیاه تک»،یک سایت تبلیغات گل فروشی ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: مازندران - آمل
اگر شما هم گل فروشی دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «گل و گیاه تک» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

امروزه خیلی از افراد گیاهان زینتی آپارتمانی را در آپارتمان های خود جهت زیبایی استفاده میکنند. یکی از گیاهان زینتی آپارتمانی آرالیای برگ پهن می باشد. استفاده از گل و گیاه در آپارتمان ها باعث می شود آپارتمان ها دلنشین تر و زیباتر شوند. جو آپارتمان ها بدون گل و گیاه حالتی دلگیر دارد از این رو اگر دوستدارید آپارتمان خودتان را زیبا کنید حتما از گل و گیاه آپارتمانی درون آنها استفاده کنید.

آرالیای برگ پهن  چیست؟
آرالیای برگ پهن یک نوع گیاه است که در زبان فارسی بصورت «آرالیای برگ پهن» و در زبان انگلیسی بصورت «fatsi or japanese aralia» نوشته می شود. نام علمی این گیاه «aralia sieboldii» می باشد.  این گیاه از خانواده «عشقه» که در زبان انگلیسی بصورت «araliaceae» به حساب می آید. این گیاه بومی منطقه «جنوب ژاپن و کره شمالی» می باشد. نام های دیگر این گیاه «فاتسيا ژاپونيكا, aralia japonica thunb ,a. sieboldii hort» می باشد. توجه داشته باشید که از طرفی آرالیای برگ پهن یکی از گیاهان آپارتمانی یا به عبارت دیگر گیاهان زینتی آپارتمانی به حساب می آید.

محیط و شرایط پرورش آرالیای برگ پهن
برای پروش این گیاه باید نور محیط «کم» باشد، آبیاری و رطوبت باید به گونه «کمی مرطوب» باشد. هنگام پرورش باید دقت کنید که دمای ایده آل محیط می بایست بین «22 درجه سانتیگراد» سانتیگراد درجه باشد. نوع خاک و تغذیه این  گیاه باید دارای خاک «خاک مرطوب اسیدی و دارای مواد آلی بالا» باشد.

 اگر بخواهیم به گیاهانی از همین خانواده اشاره کنیم می توانیم به «جینسنگ آمریکایی،شفلرا آکتینوفیلا،پاپیتال،پاپیتال،بونسای پاپیتال اشاره کنیم.


قیمت آرالیای برگ پهن
چنانچه به دنبال خرید آرالیای برگ پهن می باشد و قصد دارید بدانید قیمت آرالیای برگ پهن چقدر است می توانید آخرین قیمت این محصول را از گل و گیاه فروشی های موجود در لیست بالا استعلام کنید.

سایت تبلیغ آرالیای برگ پهن
اگر قصد تبلیغ خرید و فروش آرالیای برگ پهن را دارید  سایت گل و گیاه تک به نشانی «gologiahtak.ir» یکی از سایت های عالی برای ثبت آگهی گل و گیاه و تبلیغات گل و گیاه می باشد جهت ثبت آگهی و درج تبلیغات می توانید از منوی بالای همین سایت روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و به آسانی در سایت ثبت نام کنید.

خرید آرالیای برگ پهن
اگر به دنبال خرید آرالیای برگ پهن هستید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از فروشگاه های گل و گیاه گلکده ها و غیره را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک شماره تلفن فروشگاه های گل و گیاه در آن موجود است.

خرید عمده آرالیای برگ پهن
اگر به دنبال خرید عمده آرالیای برگ پهن هستید باید انواع گل و گیاه را به صورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان ها گلخانه ها و تولیدی های گل ها خریداری کنید لیست کاملی از عمده فروشی های گل و گیاه  و مراکز کشت و تولید انواع گل و گیاه آپارتمانی را میتوانید در لیست بالا مشاهده کنید با خرید از این مرکز به آسانی می توانید بدون واسطه و مستقیماً انواع آرالیای برگ پهن را با قیمت کم و زیر قیمت بازار خریداری کنید.

خرید آرالیای برگ پهن در تهران
اگر در شهر تهران و مناطقی از آن مانند شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، و محله هایی مانند نیاوران، پاسداران، شهرک غرب، سیدخندان، اقدسیه، ونک، قلهک، سعادت آباد، جنت آباد، تجریش و شهرهایی مانند شهر اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، کرج، یزد، قم، سمنان، زنجان، و غیر زندگی می کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از گل و گیاه فروشی و فروشگاه های گل و گیاه آپارتمانی را در تهران و شهرستان ها مشاهده کنید در قسمت پایین نام هر یک نام شهر و شماره تلفن آنها درج شده است که می توانید تشخیص دهید هر گل فروشی گل و گیاه  در چه شهری قرار داده شده است.

آرالیای برگ پهن
آرالیای برگ پهن یک نوع از گل و گیاه است که توسط گل و گیاه فروشی ها هر روزه به فروش می رسد.


خرید آرالیای برگ پهن
اگر قصد خرید گل و گیاه و یا خرید آرالیای برگ پهن هستید در لیست بالا میتوانید اسامی خیلی از  گل و گیاه فروشی هایی که می‌توانند انواع آرالیای برگ پهن را به شما بفروشند را مشاهده کنید.

خرید ارزان آرالیای برگ پهن
اگر به دنبال خرید ارزان قیمت گل و گیاه و از جمله گل و گیاه آرالیای برگ پهن هستید در لیست بالا می توانید اسامی فروشندگان انواع گل و گیاه را در تهران و شهرستانها مشاهده کنید.

شماره تلفن گل و گیاه فروشی
اگر به دنبال شماره تلفن گل و گیاه فروشی در تهران و شهرهایی مانند اهواز شیراز مشهد اصفهان رشت چالوس و غیره هستید در لیست بالا می توانید اسامی و شماره تلفن های گل و گیاه فروشی های تهران و شهرستان ها را به همراه شماره تلفن مشاهده کنید.